Odwiedziło nas:
138848 osób

 

08.06.2018r. "ŚWIĘTO KSIĄŻKI".

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Ksiażki. Celem spotkania było rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz popularyzowanie czytania wśród najmłodszych. Przedszkolaki obejrzały film multimedialny o tym jak powstaje książka. Wszystkie zabawy i działania związane były w tym dniu z książką. Na zakończenie te dzieci, które przeczytały najwięcej książeczek z naszej przedszkolnej Biblioteki, otrzymały pamiątkowe Dyplomy i kolorowanki. Gratulujemy!

 

04.06.2018r. "DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU".

W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Nie zabrakło też wesołego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu. Na zakończenie każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył ale wspomnienia pozostaną na długo.

Zobacz zdjęcia

 

 30.05.2018r. "WYCIECZKA DO KPPSP W WĘGROWIE".

Zobacz zdjęcia

Zobacz zdjęcia

 

 28.05.2018r. "BEZPIECZNIE WOKÓŁ NAS".

W tym dniu odwiedzili nas strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie. Przedszkolaki poznały specyfikę wykonywanej pracy przez naszych gości. Dzieci miały również możliwość zwiedzania wozu strażackiego.

Dziękujemy przedstawicielom KPPSP za współpracę.

Zobacz zdjęcia

 

25.05.2018r. "KOCHANYM RODZICOM".

Dzisiaj w naszej grupie obchodziliśmy "Dzień Rodziny". "MISIE" z całego serca, jak najpiękniej potrafiły zaśpiewały Kochanym Rodzicom piosenki i powiedziały wierszyk. Potem dzieci i rodzice bawili się znakomicie podczas prezentowanych zabaw. Na koniec milusińscy wręczyli rodzicom laurki, a były to "Słoneczka z rączek". Jeszcze raz, wszystkim Rodzicom życzymy 100 Lat! i wszystkiego co najlepsze!.

Zobacz zdjęcia 

Zobacz zdjęcia

Zobacz zdjęcia

 

 

22.05.2018r. "BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE".

W ramach kontynuacji współpracy z naszymi zaprzyjaźnionymi policjantami, "MISIE" poszły dzisiaj na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Dzieci obejrzały tam krótki film multimedialny i zwiedziły "ciekawe" miejsca.

Bardzo dziękujemy za miło i ciekawie spędzony czas. Pani Daria i "Misie".

Zobacz zdjęcia

 

 

18.05.2018r. " "MISIE" I UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA".

18 maja odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Tego dnia dzieci złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków. Było to poważne wydarzenie w życiu najmłodszych dzieci z grupy "MISIE". Na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom i słodycze.

 Zobacz zdjęcia

 Zobacz zdjęcia

 

 

14.05.2018r. "PIERWSZA MISIOWA WYCIECZKA".

W dniu dzisiejszym "MISIE" wybrały się na pierwszą, dłuższą wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Augusta Cieszkowskiego w Węgrowie. Zwiedziliśmy tam pomieszczenia biblioteki, wysłuchaliśmy bajki, obejrzeliśmy piękną wystawę przedstawiającą różne zwierzęta oraz polskie pejzaże, a także "magiczne" lustra. Uwagę "MISIÓW" przykuła, również znajdująca się tam winda, którą oczywiście "sprawdziliśmy". Po tak wyczerpującym dniu, wszystkim nadal dopisywał świetny humor.

 Zobacz zdjęcia

 

 

11.05.2018r. "WESOŁO NAM WESOŁO"-ZABAWY  "MISIÓW" Z RODZICAMI.

Dzisiaj w naszej grupie odbyły się Zajęcia Otwarte. Były to zabawy ruchowe z rodzicami według Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Dziękujemy Rodzicom za udział w zabawie.

 Zobacz zdjęcia

 

 

10.05.2018r. "RUCH TO ZDROWIE"-WIOSENNE ZABAWY W OGRODZIE.DZIEŃ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ W PRZEDSZKOLU.

Celem spotkania, które poprowadziła dzisiaj P.Marlena było: -zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej i uprawiania sportu; -propagowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie dzieciom znaczenia aktywności ruchowej dla zdrowia każdego człowieka; -poznanie różnego rodzaju dyscyplin sportowych oraz form aktywnego spędzania czasu wolnego; -wspólne zabawy z dziećmi, podejmowanie różnych aktywności ruchowych; -czerpanie radości ze wspólnego spędzania czasu.

W dniu dzisiejszym wszystkie "MISIE" bawiły się świetnie, DZIĘKUJEMY za mile i aktywnie spędzony czas.

Zobacz zdjęcia

 

 

08.05.2018r. "BEZPIECZNIE U MISIÓW".

Dzięki współpracy z przedstawicielami WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO  w Siedlcach, dzieci z naszego przedszkola miały możliwość w sposób praktyczny,poprzez zabawę utrwalić zasady warunkujące bezpieczeństwo na drodze.Niespodzianką dla "MISIÓW" był "Autochodzik",który od początku bardzo im się spodobał.Dziękujemy naszym gościom za życzliwość i chęć współpracy.

  Zobacz zdjęcia

 

07.05.2018r."MISIE I KSIĄŻECZKI".

W tym dniu po raz kolejny odwiedziła nas pani Danuta Szczygielska, która jest pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Węgrowie. Zaproszony gość zaprezentował "MISIOM" ich ulubione bajeczki, które słuchały w dużym skupieniu.

Zobacz zdjęcia

 

 

O4.05.2018r. "SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W PRZEDSZKOLU".

Dnia 4 maja do naszego przedszkola zawitała -pani Marta Trendziuk, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka.Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Miłym zaskoczeniem stała się niespodzianka przygotowana przez naszego gościa-była to pyszna i zdrowa sałatka witaminowa,przygotowana z różnych owoców,która jak się okazało zniknęła niesamowicie szybko. Wizyta pani pielęgniarki zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.

Zobacz zdjęcia

 

 

30.04.2018r. "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"- SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI KPP W WĘGROWIE

Dzisiaj wszystkie "MISIE" ponownie utrwaliły zasady bezpiecznego zachowania się na drodze i nie tylko.Atrakcją było zwiedzanie radiowozu policyjnego oraz możliwość  "nim pokierowania". "MISIE"- od naszych gości otrzymały słodką niespodziankę oraz kolorowanki. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU SEBASTIANOWI DOMAŃSKIEMU ORAZ PANU DANIELOWI SACHANOWICZ.

                                      -PANI DARIA I "MISIE".

 Zobacz zdjęcia

 

 

23.04.2018r. "JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI ZIEMI"- ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta i zielona.Przedszkolaki poznały opowiadanie p.t. "Broda dziada Drzeworada"- strażnika lasu, utrwaliły ekologiczny sposób wyrzucania śmieci, brały udział w zabawach ruchowych związanych z tematyką, oraz odgadywały zagadki.

Zobacz zdjęcia

 

 

09.03.2018r. ''BRZYDKIE KACZĄTKO"- TEATRZYK SYLWET.

Dzisiaj "MISIE" obejrzały przedstawienie pt. "Brzydkie Kaczątko" pod kierunkiem p. Bożeny Sakowskiej. Teatrzyk zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie.   Dziękujemy za miło spędzony czas.

 Zobacz zdjęcia

 

 

 01.03.2018r. "MISIE I BAJECZKI O ZWIERZĄTKACH".

W dniu dzisiejszym "MISIE" uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami Miejskiej Biblioteki Publicznej im.Augusta Cieszkowskiego w Węgrowie: p.Danutą Szczygielską i p.Teresą Wojna.Dzieci bardzo uważnie słuchały utworów,które zaprezentowały panie. Były to bajeczki z książki pt. "Jak zwierzątka swoim dzieciom opowiadają bajki". Na koniec MISIE otrzymały kolorowe zakładki do swoich ulubionych książeczek.

    Przybyłym gościom bardzo dziękujemy za miłe spotkanie: PANI DARIA I "MISIE".

Zobacz zdjęcia

 

 

22.02.2018r. "PYSZNE I ZDROWE-SĄ KANAPKI KOLOROWE".

Dzisiaj najmłodsze przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie pod hasłem "Robimy zdrowe kanapki". Po starannym umyciu rączek, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk pracy wszyscy razem zabrali się do pracy.Podczas robienia kanapek "MISIE" kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność i wyobraźnię.Okazało się, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie,które wyglądały pięknie,kolorowo i zawierały mnóstwo witamin.

Zobacz zdjęcia

 

 

08.02.2018r. "MISIE I BAL SPORTOWY W PRZEDSZKOLU".

Zobacz zdjęcia

 

 

10.01.2018r. "KOCHAMY BABCIĘ I DZIADZIUSIA"- ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI       DNIA BABCI I DZIADKA".

Zobacz zdjęcia

 

 

12.01.2018r. "MALOWANKI-WYMYŚLANKI".

Zobacz zdjęcia

 

 20.12.2017r. "MISIE I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM".

 

Zobacz zdjęcia      

 

 

 04.12.2017r. "RUCH ULICZNY"-ZABAWA TEMATYCZNA.

Zobacz zdjęcia

 

 

04.12.2017r. "SPOTKANIE Z POLICJANTEM".

Dzisiaj odwiedził nasze "MISIE" przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie-P.Daniel Sachanowicz. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o czyhających niebezpieczeństwach jakie mogą nastąpić w czasie zimy oraz obejrzały krótki film multimedialny. Na zakończenie -odważni- zadawali naszemu gościowi wiele pytań. Wszystkie "MISIE"otrzymały odblaskowy znaczek "Bezpiecznego Misia".

Zobacz zdjęcia

 

 

28.11.2017r. "ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA I DZIEŃ PATRONA".

W dniu dzisiejszym  świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia i Dzień Patrona naszego przedszkola. Dzieci obejrzały krótkie przedstawienie pt. "Miś Uszatek na wsi",wzięły udział w wielu zabawach muzyczno-ruchowych,oraz wspólnie pokolorowały postać Misia Uszatka. Było wesoło i radośnie. A na zakończenie każdy Miś otrzymał misiową, słodką niespodziankę.

Zobacz zdjęcia

 

 

22.11.2017r."WESOŁO U MISIÓW".

W dniu dzisiejszym,podczas zajęć z Rytmiki nasze "MISIE",poznały nowy instrument muzyczny-Ligawkę,oraz krótką historię z nim związaną. Również w tym dniu obchodziliśmy święto dwóch "MISIÓW". Było bardzo miło i wesoło.

Zobacz zdjęcia

 

 

27.10.2017r. "MIŚ USZATEK I MALI EKOLODZY"-  MISIE WŚRÓD KOLOROWYCH JESIENNYCH LISTKÓW.

Zobacz zdjęcia

 

 

23.10.2017r. "SOK OWOCOWY U MISIÓW".

Wszyscy wiemy,że owoce i warzywa są smaczne i zdrowe.Wiedzą o tym także nasze "MISIE",dlatego postanowiły zrobić pyszny sok marchewkowo-jabłkowy.Sok udał się wyśmienicie :-)

 Zobacz zdjęcia.

 

 

18.10.2017 r. Kolorowe listki z drzewa spaść nie chciały - w nocy jednak spadły. Misie postanowiły zrobić porządek na placu zabaw. Wszyscy ciężko pracowali, a liście spadały i spadały. Efektów nie widać, ale jutro będziemy dalej robić porządek z upartymi listkami.

 

 Misie i liście -zobacz zdjęcia

 

 

10.10.2017r. "JABŁUSZKO Z MASY SOLNEJ".

Zobacz zdjęcia

 

 

28.09.2017r. "JABŁKO I GRUSZKA"-NAKLEJANKA Z KOLOROWEGO PAPIERU.

Zobacz zdjęcia

 

 

 

25.09.2017r. "MISIE W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM".

Zobacz zdjęcia

 

 

12.09.2017r. "ŚLADY NASZYCH PALUSZKÓW".

Dzisiaj wszystkie "Misie",po raz pierwszy w przedszkolu,malowały farbami-zostawiając ślady swoich paluszków.Podczas wykonywania pracy misiowe buzie były uśmiechnięte i zaciekawione.Również w tym dniu świętowaliśmy urodziny dwóch misiów,złożyliśmy życzenia i zaśpiewaliśmy Głośne 100 Lat!...było miło,radośnie i słodko!.

  Zobacz zdjęcia

 

 

 Dni  Adaptacyjne u  "MISIÓW"

W dniach:28-30 sierpnia, w naszym przedszkolu, odbyły się Zajęcia adaptacyjne dla dzieci które od września przyjdą do naszego przedszkola. Celem spotkań było:integrowanie dzieci i rodziców z przedszkolem,eliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem roku przedszkolnego,tworzenie atmosfery radości, przyjaźni i zaufania,przybliżenie rodzicom form pracy z dziećmi,nawiązywanie kontaktu z dziećmi i rodzicami.

 

1.Poniedziałek-28.08.2017r."Poznajmy się".

Zobacz zdjęcia

 

2.Wtorek-29.08.2017r."Zabawy integracyjne".

Zobacz zdjęcia

 

3.Środa-30.08.2017r."Bawimy się razem".

Zobacz zdjęcia

Realizacja Bajkowestrony.pl

Do góry