04.12.2017r. "RUCH ULICZNY"-ZABAWA TEMATYCZNA.

Zobacz zdjęcia

04.12.2017r. "SPOTKANIE Z POLICJANTEM".

Dzisiaj odwiedził nasze "MISIE" przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie-P.Daniel Sachanowicz. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o czyhających niebezpieczeństwach jakie mogą nastąpić w czasie zimy oraz obejrzały krótki film multimedialny. Na zakończenie -odważni- zadawali naszemu gościowi wiele pytań. Wszystkie "Misie"otrzymały odblaskowy znaczek "Bezpiecznego Misia".

Zobacz zdjęcia

28.11.2017r. "ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA I DZIEŃ PATRONA".

W dniu dzisiejszym  świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia i Dzień Patrona naszego przedszkola. Dzieci obejrzały krótkie przedstawienie pt. "Miś Uszatek na wsi",wzięły udział w wielu zabawach muzyczno-ruchowych,oraz wspólnie pokolorowały postać Misia Uszatka. Było wesoło i radośnie. A na zakończenie każdy Miś otrzymał misiową, słodką niespodziankę.

22.11.2017r."WESOŁO U MISIÓW'.

W dniu dzisiejszym,podczas zajęć z Rytmiki nasze "MISIE",poznały nowy instrument muzyczny-Ligawkę,oraz krótką historię z nim związaną. Również w tym dniu obchodziliśmy święto dwóch "MISIÓW". Było bardzo miło i wesoło.

Zobacz zdjęcia

27.10.2017r. "MIŚ USZATEK I MALI EKOLODZY"-  MISIE WŚRÓD KOLOROWYCH JESIENNYCH LISTKÓW.

Zobacz zdjęcia

23.10.2017r. "SOK OWOCOWY U MISIÓW".

Wszyscy wiemy,że owoce i warzywa są smaczne i zdrowe.Wiedzą o tym także nasze "MISIE",dlatego postanowiły zrobić pyszny sok marchewkowo-jabłkowy.Sok udał się wyśmienicie :-)

Zobacz zdjęcia.

18.10.2017 r. Kolorowe listki z drzewa spaść nie chciały - w nocy jednak spadły. Misie postanowiły zrobić porządek na placu zabaw. Wszyscy ciężko pracowali, a liście spadały i spadały. Efektów nie widać, ale jutro będziemy dalej robić porządek z upartymi listkami.

Misie i liście -zobacz zdjęcia

10.10.2017r. "JABŁUSZKO Z MASY SOLNEJ".

Zobacz zdjęcia

28.09.2017r. "JABŁKO I GRUSZKA"-NAKLEJANKA Z KOLOROWEGO PAPIERU.

Zobacz zdjęcia

25.09.2017r. "MISIE W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM".

Zobacz zdjęcia

12.09.2017r. "ŚLADY NASZYCH PALUSZKÓW".

Dzisiaj wszystkie "Misie",po raz pierwszy w przedszkolu,malowały farbami-zostawiając ślady swoich paluszków.Podczas wykonywania pracy misiowe buzie były uśmiechnięte i zaciekawione.Również w tym dniu świętowaliśmy urodziny dwóch misiów,złożyliśmy życzenia i zaśpiewaliśmy Głośne 100 Lat!...było miło,radośnie i słodko!.

Zobacz zdjęcia

Dni  Adaptacyjne u  "MISIÓW"

W dniach:28-30 sierpnia, w naszym przedszkolu, odbyły się Zajęcia adaptacyjne dla dzieci które od września przyjdą do naszego przedszkola. Celem spotkań było:integrowanie dzieci i rodziców z przedszkolem,eliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem roku przedszkolnego,tworzenie atmosfery radości, przyjaźni i zaufania,przybliżenie rodzicom form pracy z dziećmi,nawiązywanie kontaktu z dziećmi i rodzicami.

1.Poniedziałek-28.08.2017r."Poznajmy się".

2.Wtorek-29.08.2017r."Zabawy integracyjne".