2017-10-02

SZUKAMY PANI JESIENI

Dziasiaj BIEDRONECZKI wyruszyły na ekspedycję przyrodniczą nad rzekę Liwiec. Otóż dzieci chciały sprawdzić, czy jesień  naprawdę króluje na świecie. Okazało się że tak, chociaż żeby nam przypomnieć o lecie w drodze powrotnej pokazał nam się piękny motyl. Czyżby ostatnie wspomnienie lata?

2017-09-29

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

W piątek Pani Dorota Bałdyga zaprosiła nas do grupy JAGÓDEK na obchody DNIA GŁOŚNEGO CZYTANIA. Dzieci z najstarszych grup wysłuchały w interpretacji P. Doroty bajki pt. "Kwiat papr.oci". BIEDRONKOM podobała się ta opowieść. Dzieci nauczyły się, że bogactwo w życiu człowieka nie jest najważniejsze.

2017-09-28

BIEDRONECZKI W EVEREST KLUBIE

W czwartkowy słoneczny dzień BIEDRONKI wybrały się do EVEREST KLUBU. Wychowankowie z zaciekawieniem oglądali siłownię, salę cardio i salę ćwiczeń. Największą jednak frajdą były ćwiczenia na sprzętach gimnastycznych według instrukcji i pod okiem Pana Radka Mroczka. Okazało się, że Biedroneczki uwielbiają sport.

Panu Radkowi oraz Panu Jakubowi Góreckiemu serdecznie dziękujemy za umożliwenie przedszkolakom zwiedzenia  obiektu.

2017-09-28

Mali Ekolodzy sprzątają las

Od samego rana MALI EKOLODZY przygotowywali się na wyprawę do lasu znajdującego się na terenie miasta Węgrowa. Celem wyprawy było posprzątanie ze śmieci lasu, które pozostawił człowiek. Ekologowie, bowiem wiedzą, że las to dom dla zwierząt i ptaków i musi być w nim czysto. MALI EKOLOGOWIE byli przygotowani do sprzątania lasu - zabrali ze sobą ochronne rękawiczki i worki na śmieci.

ZDJĘCIA DO OBEJRZENIA

2017-09-19

WITAMY MAŁYCH  EKOLOGÓW

Nowe dzieci z grupy BIEDRONKI także przyłączyły się do dbania o przyrodę i podobnie jak ich starsi koledzy z grupy chcą być  EKOLOGAMI, aby z Misiem Uszatkiem nauczyć się jak dbać o PLANETĘ ZIEMIĘ.

OTO I ONI:

Dzisiaj EKOLODZY z grupy BIEDRONKI wybrali się na wycieczkę do parku, w którym podziwiali pięko przyrody. Podczas wyprawy dzieci mogły w praktyce poćwiczyć poznawane, podczas zajęć,zasady  bezpiecznego poruszania się po chodniku i ulicy.

ZDJĘCIA DO OBEJRZENIA