Odwiedziło nas:
138821 osób

 

BOCIAN "BELLA"

W dniu dzisiejszym (13.06.2017), Gwiazdeczki brały udział w bardzo interesującej wycieczce. Rano po śniadaniu, pojechaliśmy do miejscowości Świniary w gminie Mokobody, gdzie czekała na nas Siedlecka Grupa Ekologiczna, która rozpoczęła akcję "Obroczkowanie bocianów białych". Byliśmy świadkami obrączkowania małych bocianów, wśród nich będzie jeden z nadanym przez nas imieniem. Dzieci wybrały imię "Bella".

W drodze powrotnej ze Świniar odwiedziliśmy Liw, gdzie pospacerowaliśmy po dziedzińcu zamkowym i zrobiliśmy sobie zdjęcie nad Liwcem.

Zobacz zdjęcia

 

09.06.2017r."GWIAZDECZKI IDĄ DO SZKOŁY.................".

Dzisiaj poszliśmy na wycieczkę do Szkoły Podstawoaej im.Jana Pawła II w Węgrowie, której celem było zapoznanie dzieci z budynkiem szkoły oraz wybranymi jej pomieszczeniami. Gwiazdeczki wzięły również udział w "lekcji", którą przygotowała dla nas, specjalnie na tą okazję, P.Agnieszka Kowalczyk. Na koniec wszyscy otrzymaliśmy niespodziankę wykonaną przez uczniów klasy IB-"piątki z rączek- Witaj w szkole". DZIĘKUJEMY ZA BARDZO MIŁE SPĘDZENIE CZASU W SZKOLE, A WSZYSTKIM GWIAZDECZKOM ŻYCZYMY POWODZENIA NA NOWYM ETAPIE ICH ŻYCIA!!!

Zobacz zdjęcia

 

08.06.2017

SZKOŁA DLA PRZEDSZKOLA

W dniu dzisiejszym mieliśmy możliwość obejrzenia przedstawienia pt. "Księżniczka Tosia i kula mocy" w wykonaniu Uczniów II klasy Szkoły Podstawowej.

Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom, występy zostały nagrodzone ogromnymi brawami. Dziekujemy artystom za piękny występ.

Zobacz zdjęcia

 

01.06.2017r."Wycieczka do księgarni"/zabawy integracyjne na placu przedszkolnym.

Dzisiaj wybraliśmy się do Księgarni w poszukiwaniu książki o tematyce przyrodniczej.Wspólnie udało nam się wybrać dwie książki (ale było baardzo trudno) pt."Świat zwierząt" oraz "Wielka Księga Pytań i Odpowiedzi".Po powrocie do przedszkola bawiliśmy się wspólnie na naszym boisku i podwórku przedszkolnym,śpiewając znane i lubiane dzieciom piosenki.

Zobacz zdjęcia 

 

DZIEŃ KSIĄŻKI

W dniu dzisiejszy obchodziliśmy również "Dzień książki", który prowadziła p. Kasia Bielińska.

Były zagadki, wspólna zabawa przy muzyce, pokaz książek wykonanych różnymi technikami. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali fragmentów bajek czytanych przez p. Kasię, i opowiadanych ciekawostek na temat książek.

Na koniec uroczystości rozdane zostały dyplomy Czytelnika. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

 Zobacz zdjęcia

"Wesoła Ludwika"

31 maja, Rodzice dzieci z grupy "Gwiazdeczki", przygotowali swoim pociechom niespodziankę. Wystawili dla nich teatrzyk pt. "Wesoła Ludwika", na podstawie książki Anny Świrszczyńskiej "O wesołej Ludwiczce".

Dzieci z zainteresowaniem oglądały występy Rodziców i nagrodziły je ogromnymi brawami.

Zobacz zdjęcia

 

29.05-30.05.2017r. ODWIEDZILI NAS KOLEDZY ZE SZKOŁY oraz PRZYSZŁE PRZEDSZKOLAKI

W poniedziałek i  wtorek "Gwiazdeczki"  ponownie zaprezentowały przybyłym gościom przedstawienie pt. "Śmieciostworki". Byli to uczniowie klasy IB ze Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła II w Węgrowie oraz dzieci, które po raz pierwszy od września przyjdą do naszego przedszkola.

Zobacz zdjęcia

 

 

25.05.2017r. "MIŚ USZATEK I MALI EKOLODZY" W PARKU EDUKACJI LEŚNEJ.

W dniu dzisiejszym GWIAZDECZKI razem z BIEDRONKAMI pojechały na wycieczkę autokarową do Nadleśnictwa w Sokołowie Podlaskim. Wspólnie z naszym MISIEM USZATKIEM zwiedziliśmy Leśną Ścieżkę Edukacyjną, obejrzeliśmy  krótki film przyrodniczy, a na koniec zjedliśmy pyszną, chrupiącą kiełbaskę upieczoną na terenie Leśniczówki. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ.

 Zobacz zdjęcia

 

16.05.2017r."UCZYMY SIĘ DBAĆ O ŚRODOWISKO".

Dzisiaj obejrzeliśmy w WOK przedstawienie o tematyce ekologicznej. Aktorzy swoim występem zachęcali wszystkich widzów do dbania o nasze środowisko. Wszystkie dzieci utrwaliły również sposób segregacji odpadów.

Zobacz zdjęcia

 

11.05.2017r. "ŚPIEWANIE NA POLANIE".

W dniu dzisiejszym dwie  nasze "Gwiazdeczki" wzięły udział w II Konkursie Piosenki Ekologicznej "Śpiewanie na polanie" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej  w Zającu. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe w tym roku, konkurs odbył się w Węgrowskim Ośrodku Kultury, a nie na polanie. Dziewczynki zdobyły I i II miejsce w kategorii : Przedszkola. BARDZO SIĘ CIESZYMY I GRATULUJEMY!

Zobacz zdjęcia

 

 

11.05.2017r. "ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI".

Również w tym dniu odbyła się uroczystość przedszkolna "Święto Niezapominajki",pod kierunkiem p.Doroty Bałdygi. Było bardzo uroczyście a zaproszonym gościom bardzo się podobało.

Zobacz zdjęcia 

 

28.04.2017r. TEATRZYK KUKIEŁKOWY

Dzisiaj "Gwiazdeczki" wspólnie z "Biedronkami" obejrzały teatrzyk kukiełkowy pt."Brońmy książki z obrazkami", w wykonaniu uczennic z  klasy V, Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła II w Węgrowie. Dziewczynki poprzez przedstawienie zachęcały naszych przedszkolaków do dbania i poszanowania książek.

Zobacz zdjęcia

 

24.04.2017

W piątek 21 kwietnia, Gwiazdeczki wzięły udział w spotkaniu z pracownikiem PGK-u p. Piotrem Naporą.

W czasie spotkania dzieci utrwaliły zasady segregowania odpadów, a po spotkaniu, wyposażone w jednorazowe rękawiczki udały się "sprzątać Świat".

Zobacz zdjęcia

 

20.04.2017r. "MIŚ USZATEK I MALI EKOLODZY"-ZACHĘCAJĄ DO SPOŻYWANIA NOWALIJEK!

Dzisiaj "Gwiazdeczki" przygotowały pyszne, pachnące "zielone kanapki". Swoim działaniem dzieci chciały zachęcić naszych przedszkolaków i ich rodziców do częstego spożywania warzyw-w postaci kolorowych kanapek-oraz zaprosić do założenia ekologicznych "parapetowych ogródków". Wszystkie kanapki zniknęły...........

Zobacz zdjęcia

 

31.03.2017r."ŚMIECIOSTWORKI"-EKO-TEATRZYK.

Dzisiaj"Gwiazdeczki" zaprezentowały ekologiczny teatrzyk kolegom i koleżankom z Przedszkola Nr.2 "Pod Słoneczkiem".Było miło i radośnie, a "Gwiazdeczki" chociaż troszeczkę były zdenerwowane,wystąpiły pięknie.

                                                        GRATULUJEMY!

 Zobacz zdjęcia

 

30.03.2017r."ŚMIECIOSTWORKI"-EKO-TEATRZYK.

W dniu dzisiejszym "Gwiazdeczki"przedstawiły całej społeczności przedszkolnej teatrzyk o tematyce przyrodniczo-ekologicznej pt."Śmieciostworki".Swoim występem dzieci zachęcały do dbania o nasze środowisko."Gwiazdeczki" zaprezentowały również, piękne prace wykonane wspólnie z rodzicami nawiązujące do inscenizacji-"śmieciostworki".

 

 

28.03.2017r."MIŚ USZATEK I MALI EKOLODZY"-URZĄDZAMY ZIELONY KĄCIK W NASZEJ SALI!

Razem z Uszatkiem urządziliśmy w naszej sali wiosenny-zielony kącik! "Gwiazdeczki"z wielką radością uczestniczyły w tym działaniu. Będziemy systematycznie dbać o nasze kwiatki, roślinki i obserwować jak pięknie rosną!

 Zobacz zdjęcia

 

27.03.2017r. "MIŚ USZATEK I MALI EKOLODZY"-W POSZUKIWANIU ZWIASTUNÓW WIOSNY!

Dzisiaj wspólnie z naszym misiem wybraliśmy się nad rzekę Liwiec,aby dostrzec pierwsze oznaki wiosny. Towarzysząca pogoda i uśmiech na buzi to znak,że Nam się udało!

Zobacz zdjęcia

 

 

24.03.2017r. ODWIEDZILIŚMY KOLEGÓW Z PRZEDSZKOLA NR.3 W WĘGROWIE.

Dzisiaj  "Gwiazdeczki" poszły do kolegów z Przedszkola Nr.3, gdzie obejrzały piękne przedstawienie pt. "Przyjście Wiosny" w wykonaniu 6-latków, bardzo nam się spodobał występ małych artystów. Następnie "Gwiazdeczki" zwiedziły "Leśną Ścieżkę Edukacyjną", która znajduje się na terenie placówki. Było mnóstwo świetnej zabawy i uśmiechu.

Zobacz zdjęcia

 

24.03.2017 DZIEŃ WODY

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej grupie "Dzień Wody". Z tej okazji Gwiazdeczki przedstawiły Gościom krótką inscenizację pt. "Woda" i zaśpiewały "Piosenkę o Zdrowej Wodzie" z repertuaru "Małej Orkiestry Dni Naszych".

Wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Niezwykła podróż Kropelki". Dzieci dowiedziały, jakie procesy przechodzi woda zanim możemy ją spożywać.

Na zakończenie uroczystości były zagadki i "wybuchający wulkan".

Zobacz zdjęcia

 

21 marca to również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.  Na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa w tym dniu zakładamy do pracy, szkoły, przedszkola NIEPASUJĄCE kolorowe skarpetki. Gwiazdeczki także przyłączyły się do tej akcji.

Zobacz zdjęcia... 

 

21.03.2017r. "WITAMY CIĘ WIOSNO".

Dzisiaj dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono i żółto.Uroczystość powitania Wiosny rozpoczęła się od obejrzenia przedstawienia w wykonaniu "Jagódek" pod kierunkiem p.Doroty.Następnie dzieci z entuzjazmem i zaangażowaniem, rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w konkursie i zabawach ruchowych.Tego dnia wszystkie grupy umieściły przy swoim drzewku(które zasadziły w październiku 2016r.) na placu przedszkolnym tabliczkę z jego imieniem-Gwiazdeczki-"Dąb Riko".Na zakończenie dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie wokół przedszkola.

Zobacz zdjęcia

 

14.03.2017r. "KOLOROWE KOSZE"- EKO-PRZEDSTAWIENIE .

Dzisiaj "Gwiazdeczki",wspólnie z młodszymi kolegami z przedszkola, obejrzały przedstawienie o treści ekologicznej pt."Kolorowe kosze", które zaprezentowały "Biedronki", pod kierunkiem P.Marleny. Bardzo nam się podobało! Gratulujemy małym artystom!

Zobacz zdjęcia

 

07.02.2017r. "KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY".

W dniu dzisiejszym "Gwiazdeczki" uczestniczyły w spotkaniu dotyczącym programu,który będzie realizowany w naszym przedszkolu. Dzieci poznały głównego bohatera "KUBUSIA". Celem projektu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne. Wnaszej grupie program będzie realizowany w marcu i kwietniu.

Zobacz zdjęcia

 

08.02.2017 MURZYNEK Z OWOCAMI

Dzisiaj po śniadaniu, wyjątkowo, mieliśmy słodką przekąskę. Było to ciasto "Murzynek z owocami", które upiekliśmy wczoraj po południu. Ciasto piekło się godzinę i nie zdążyliśmy go wczoraj spróbować :-( Warto było czekać do dzisiejszego poranka, "murzynek z owocami" był pyszny. :-)

 Zobacz zdjęcia

 

30.01.2017r. "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW".

Dzisiaj "Gwiazdeczki" obejrzały przedstawienie w wykonaniu młodszych kolegów z grupy"Krasnali",pt."Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".Wszystkim dzieciom bardzo się podobało,GRATULUJEMY! na pamiątkę postanowiły wykonać pracę plastyczną nawiązującą do zaprezentowanej bajki. 

Zobacz zdjęcia

 

25.01.2017 KWIATY DLA BABCI, BUZIAK DLA DZIADKA

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka. Gwiazdeczki zaprezentowały Gościom program artystyczny, wręczyły laurki i złożyły życzenia. Był też wspaniały tort i wspólne zabawy przy muzyce.

Zobacz zdjęcia

 

 24.01.2017r. "KOLĘDUJMY MAŁEMU".

24 stycznia jedna "Gwiazdeczka" z naszej grupy, wzięła udział w VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym,Publicznego Gimnazjum im.Jana Pawła II w Grębkowie.         GRATULUJEMY I miejsca!

 Zobacz zdjęcia

 

17.01 2017 r. CIASTECZKA OWSIANE

W ramach kontynuacji cyklu "Przepis na zdrowie", upiekliśmy owsiane ciasteczka. Lista potrzebnych produktów nie wzbudziła u dzieci wielkiego entuzjazmu (zwłaszcza płatki owsiane), jednak upieczone ciasteczka zniknęły w mgnieniu oka.  Przepis na ciasteczka umieszczony jest pod zdjęciami.

Zobacz zdjęcia

 

05.01.2017r. "FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK".

W dniu dzisiejszym, dwie "Gwiazdeczki" z naszej grupy,wzięły udział w "Festiwalu Kolęd i Pastorałek" zorganizowanym w Katolickim Przedszkolu św. Antoniego w Węgrowie. Pomimo towarzyszącego w tym dniu zdenerwowania nasze "Gwiazdeczki" otrzymały wyróżnienie, oraz zdobyły pierwsze miejsce. GRATULUJEMY MAŁYM ARTYSTKOM, I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!

Zobacz zdjęcia

 

16.12.2016r. "CHOINKA I DZIECI".

Dzisiaj "Gwiazdeczki" obejrzały montaż słowno- muzyczny w wykonaniu dzieci z grupy "BIEDRONKI".Bardzo nam się podobało to przedstawienie i wprowadziło do naszego przedszkola świąteczny nastrój.

Zobacz zdjęcia

 

18.12.2016r.

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE W SIEDLCACH

11 grudnia, Gwiazdeczki uczestniczyły w Spotkaniu Mikołajkowym Siedleckiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Zespołem Downa "Zawsze Razem", które odbyło się w Sali Widowiskowej "Podlasie" w Siedlcach.

Zaprezentowały tam "Taniec Reniferów", czym podbiły serca publiczności i otrzymały gromkie brawa. Dzieci miały możliwość oglądania teatrzyku w wykonaniu Pań z siedleckiego Przedszkola Nr 27 pt. "Kruszynka", wystepów dzieci ze Stowarzyszenia i "Tańca Indiańskiego" w wykoniu ich mam. Na zakończenie imprezy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Zobacz zdjęcia

 

28.11.2016r. "ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA".

.....duże,małe,puchate,mięciutkie..Pluszowe misie  opanowały nasze Przedszkole."Przybyły"ze swoimi małymi właścicielami,aby bawić się,świętować i uczyć. W dniu 28listopada wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia,połączonego z  Dniem Patrona naszego przedszkola.Uroczysty dzień rozpoczął się od prezentacji krótkiego filmu multimedialnego,który przybliżył dzieciom historię święta.Następnie przedszkolaki recytowały wiersze pochodzące z twórczości Cz.Janczarskiego,bawiły się przy znanych i lubianych piosenkach o misiach.Nie zabrakło również konkursów,zgadywanek,"misiowych tańców" oraz słodkich niespodzianek.Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Zobacz zdjęcia

 

2016-11-25

 

 

Grafika została opublikowana dzięki uprzejmości Fundacji Ekologicznej ARKA

W dniu dzisiejszym wszystkie dzieci dowiedziały się, jakie zachowania służą ochronie środowiska, a jakie szkodzą środowisku i zdrowiu. Pogadanka miała związek z ogłoszonym przez Urząd Miejski konkursem ekologicznym. Całe bardzo ciekawe spotkanie zawierające różne zadania do wykonania dla dzieci prowadziła Pani Dorota Bałdyga.

Zobacz zdjęcia

 

16.11.2016r. "ŚPIEWAMY TOBIE OJCZYZNO".

W dniu dzisiejszym dwie "Gwiazdeczki"z naszej grupy, wzięły udział w IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej, który odbył się w SSP w Wyszkowie. W konkursie wzięło udział dziesięć przedszkoli. Nasze "Gwiazdeczki", pomimo napotkanej przeszkody były bardzo dzielne i zajęły III miejsce, dlatego bardzo jasteśmy z WAS dumni i życzymy dalszych sukcesów.

 Zobacz zdjęcia

 

14.11.2016r. "SPOTKANIE Z EKOLOGIEM".

Dzisiaj "Gwiazdeczki", uczestniczyły w spotkaniu z P. Ireneuszem Kaługą z Grupy Ekologicznej w Siedlcach. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali wielu ciekawostek związanych z przyrodą, oraz obejrzeli przyrodniczy film multimedialny .

Zobacz zdjęcia

 

 

09.11.2016r.  "JESIENNY KONCERT".

W dniu dzisiejszym "Gwiazdeczki" obejrzały występ swoich młodszych kolegów i koleżanek z grupy "Jagódki". "Jesienny koncert" bardzo nam się spodobał, a JAGÓDKOM gratulujemy wspaniałego debiutu.

Zobacz zdjęcia

 

25.10.2016r. "PRZYSZŁA DO NAS PANI JESIEŃ".

25 października "Gwiazdeczki" obejrzały przedstawienie pt."Przyszła do nas Pani Jesień", w wykonaniu kolegów z młodszej grupy "Biedronki". Wszystkim bardzo się spodobały występy małych artystów. Na zakończenie  dzieci zrobiły wspólne- pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz zdjęcia

 

24.10.2016r. ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

W dniu dzisiejszym (24.10.2016), udaliśmy się do Szkoły Podstawowej na Ślubowanie Pierwszoklasistów. Ze względu na "niepewną" pogodę do Szkoły pojechaliśmy autobusem, co wzbudziło wielką radość u dzieci. Na miejscu, życzyliśmy Uczniom dużo radości, uśmiechów i oczywiście samych piątek. Po uroczystości Ślubowania odwiedziliśmy Świeltlicę szkolną dla najmłodszych i starszych dzieci.

Zobacz zdjęcia

18.10.2016r.  "MAGICZNA PODRÓŻ PO LITERATURZE".

18.10.2016r."Gwiazdeczki",odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną w Węgrowie,w celu obejrzenia wystawy -"Magiczna podróż po literaturze".Prezentowane pozycje wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród dzieci. Nasze "Gwiazdeczki"świetnie się bawiły i na pewno zapamiętają taką "lekcję" na długo.

Zobacz zdjęcia

 

17.10.2016r. DZIEŃ DRZEWA

17 października (poniedziałek), Gwiazdeczki brały udział w uroczystości obchodów Dnia Drzewa, którą prowadziła p. Dorota Bałdyga. Dzieci miały okazję utrwalić wygląd i nazwy drzew liściastych i iglastych oraz nazwy ich owoców. Szukały również odpowiedzi na pytanie "Co daje nam drzewo?". Propozycji było dużo, część z nich Gwiazdeczki zapisywały lub przedstawiały w formie obrazka na listkach.

Zobacz zdjęcia

 

11.10.2016r. "W POSZUKIWANIU ZIELONEJ PLANETY"

W dniu dzisiejszym (11.10.2016), w Węgrowskim Ośrodku Kultury obejrzeliśmy teatrzyk pt. "W poszukiwaniu zielonej planety" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru.

Dwa Roboty i dżdżownica Dżaneta przybyły na planetę - Ziemia - gdzie Ziemianie nauczyli ich prawidłowego sposobu segregowania odpadów. Do roli mieszkańców Ziemi z naszej grupy Przybysze wybrali Kalinę i Michała.

Zobacz zdjęcia

 

 

04.10.2016r. "ŻYJ Z PRZYRODĄ W ZGODZIE, I OD ŚWIĘTA I NA CODZIEŃ"-WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA W SOKOŁOWIE PODLASKIM.

04.10.2016R,"Gwiazdeczki"wspólnie z 5latkami z naszego przedszkola,pojechały na wycieczkę do Nadleśnictwa w Sokołowie Podlaskim.Celem wycieczki było: przybliżenie dzieciom środowiska naturalnego jakim jest las,poznanie jego zasobów:zwierzęta,roślinność.Uwrażliwienie na piękno otaczającej leśnej przyrody,oraz zapoznanie dzieci z pracą leśniczego."Gwiazdeczki" wysłuchały wielu ciekawostek,obejrzały film multimedialny,a następnie wzięły udział w zaproponowanych zabawach.Na zakończenie otrzymały niespodziankę-"Ekologiczną kredkę".

Zobacz zdjęcia

 

26.09.2016r. "PARK W JESIENNEJ SZACIE"-WYCIECZKA DO PARKU.

26 września "Gwiazdeczki" wybrały się na wycieczkę do parku. Celem wyjscia było wskazanie dzieciom zmian w przyrodzie,zachodzących pod wpływem czynników atmosferycznych, oraz uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej przyrody.Wszystkim uczestnikom dopisywały świetne humory, a i nie zabrakło poszukiwaczy jesiennych skarbów.

 Zobacz zdjęcia

 

 22.09.2016r. "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA DRODZE"-SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO W SIEDLCACH.

22 września "Gwiazdeczki" uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielem WORD w Siedlcach, którego celem było utrwalenie znajomości zasad bezpiecznego i prawidłowego zachowania się na ulicy. Dzieci obejrzały krótki film multimedialny, a następnie została zaprezentowana Im niespodzianka, przywieziona przez naszego gościa, "Autochodzik".Poprzez zabawę przedszkolaki będą mogły w praktyczny sposób przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze i nie tylko.Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały znaczki odblaskowe.

Zobacz zdjęcia

 

20.09.2016r. ''IGRZYSKA WĘGROWSKICH PRZEDSZKOLAKÓW".

Sportowcy mali, ale emocje wielkie! 20.09.2016r. na Orliku, odbyły się "Igrzyska Przedszkolaka",

zorganizowane przez Urząd Miejski. W zabawie dla najmłodszych wzięło udział 5 przedszkoli z Węgrowa.

Wszystkie placówki otrzymały pamiątkowy Puchar, zabawki i  kolorowanki.

Zobacz zdjęcia

 

19.09.2016r. ''BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"- WYCIECZKA NA POBLISKIE SKRZYŻOWANIE.

19 września dzieci z grupy ''Gwiazdeczek" udały się w pobliże skrzyżowania, aby w praktyczny sposób

nauczyć się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Dzieci obserwowały sygnalizację świetlną,

rozpoznawały znaczenie wybranych znaków drogowych, poznały prawidłowy sposób przechodzenia przez

jezdnię.

 Zobacz zdjęcia

 

15.09.2016r. WYCIECZKA NAD RZEKĘ LIWIEC.

15 września "Gwiazdeczki", poszły na wycieczkę nad rzekę Liwiec. Celem wyjścia było ukazanie

dzieciom piękna i bogactwa najbliższej okolicy, oraz rozbudzenie potrzeby kontaktu z przyrodą, jak

również wyrabianie nawyków proekologicznych.

 Zobacz zdjęcia

 

 

 

 

Realizacja Bajkowestrony.pl

Do góry